| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kouličko, já to moc nepobírám, kvůli koroně nemohla být na intru, ale kvůli dojíždění zůstala bydlet u přítele? A kam dojížděla, na nějakou brigádu? Co v létě, taky byla u nich? Od října jsou školy zavřené, tak může být v klidu doma, ne?
Asi je mi jasné, že nějaké důvody jste měli, proč to takto dopadlo. Nicméně úplně nevím, jestli si jen myslíš, že se chovají divně, nebo za tím nic není. Umím si představit, jak je to těžký, mám stejně starou dceru - ta odjíždí na týden k otci a týden je u mě. Ze začátku jsem o ní měla strach, protože bydlí s jeho novou přítelkyní a on není moc všímavý..... Ale jí to takto vyhovuje, je ráda u mě i u něj, tak už jsem si nějak zvykla a nic mi na tom nevadí.
Částečně bych to přičítala nezvyklé situaci hlavně pro tebe. To, že někdo neseběhne, když přivezeš nákup, nemusí vůbec nic znamenat. Tak proč se nejdete s dcerou třeba na hodinku projít, když je tchyně unavená? V klidu si popovídáte....Jak psala Yuki, ohlásíš se dostatečně předem, nebo voláš jen půl hodiny předem stylem "jsem na cestě, stavím se"?
Pokud máš důvod si myslet, že je dcera nějak utlačovaná, tak si prostě na rovinu promluvte. Pokud jsi jen nejistá, promluvte si taky, uklidníte se obě - ty jí povíš o sobě, ona o tobě o sobě. A hádky jakého typu se tam dějí, co povídá známým?
Já jsem ze začátku manželství byla nucená bydlet 2 roky s tchýní (hodně jsem teda jezdila i domů, abych trochu uvolnila prostor). No měla různé jedovaté poznámky a chuť se nadřazovat, ale i se dost snažila, aby to nepřehnala...... já byla tehdy hodně naivní a otevřené děvče a ráda jsem jí odpustila, bylo mi jasný, že to pro ni není snadný. Zastání jsem nepotřebovala, i když někdy teda hodně překročila čáru, prostě to vyřešilo odstěhování. V 16 si myslím, že holka ještě hodně respektuje autority a prostě se podřídí chodu rodiny, jak jsou zvyklí. Tchýně to asi sem tam přežene, ale myslím, že holka se nezhroutí, bude to brát, jak to je. Kdyby to bylo na ní moc, má kam jít. Hlavně spolu mluvte - nevnucuj se na návštěvu, choďte raději na procházky, jestli je to možné a plánuj to to spíš 2 dny dopředu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.