| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kouličko, no to je to přejmenovávání :)

Musím říct že jsem tu situaci pochopila až v průběhu debaty, na začátku to působilo jinak. Oni tam nebydlí jako "pár" u maminky chlapce, ale je tam vlastně za dítě v podnájmu.
Jo ty úvozovky tam byly teď, to vidím u prvních reakcí, takže jsi to myslela jako nadsázku.

Nicméně i tak bych asi trochu zavedla změny. I z intru nebo podnájmu se v tomto věku jezdí "domů" na víkendy. Tím bych začala. To jsi původně taky nezmínila. Dcera sice jezdí, ale pokud začne střídat i otce, tak ji uvidíš jak často ? Jednou za měsíc mi přijde málo, prostě pořád je to puberťačka a měla bys mít přehled, takže nějaký častější kontakt je potřeba. Kdo třeba řeší školu ?

A třeba s těmi návštěvami mi to přijde divný. Původně jsem si říkala že to moc hrotíš, že se to prostě druhé rodině nemusí hodit. Ale teď s dodatkem informací to vyplývá jinak. Je tam dvougenerační byt, děti mají zjevně docela dost soukromí a platíš za to. V tomto případě mi návštěva matky u dcery v jejím nájmu, i častější, přijde v pořádku. Ne přepadovky, ale po předchozím zavolání kdykoliv. To mi přijde i jako slušnost pokud máma něco přiveze, pozvat ji k sobě. Pořád je to tvý nezletilý dítě.
To bych poučila dceru o slušném chování. (beru podle sebe, já byla v tomto věku kapku asi kapku rozjívený a málo ohleduplný spratek).

P.S. A asi to chce do zadání napsat víc těch zásadních info, jelikož teď se mi to jeví úplně jinak než po přečtení úvodního příspěvku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.