| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si taky představuju ten idylický Štědrý den a večer v širokém kruhu rodinném. Úplně ho vidím, jak oknem na Ladově obrázku. Toužebně a trochu závistivě koukám ke stolům plným lidí, na rodinnou pospolitost a plno aut před barákem. A pak se kouknu ještě jednou, pořádně, vyposlechnu si, jak je to vlastně doopravdy a rychle mě ta touha přejde. Ať si každý dělá Štědrý den podle sebe, tak jako já. Úplně mi stačilo, ladit ho několik let podle mě a mého muže tak, že ho máme ideální podle nás dvou. Idey dalších lidí už se k nám na Štědrý den nevejdou. Ale o vánočních svátcích na kafe všechny ráda uvidím, to už je mi jedno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.