| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, zdá se mi neuvěřitelné, že přitakáváš nicku, který mi píše, že jsem pí*a, ale chápu, že tvůj světonázor je neochvějný, ty jsi prostě Cheguevara.

Ale, jak už zaslepenci bývají, tady se točíš na své patičce. Xkrát jsem psala, že mám dítě v 9. třídě a že můj druh přišel v počátku korony o zaměstnání, aby se po 5 měsících hledání stal prodavačem, že jsem neviděla vlastní dítě od listopadu 2019, že mi klesl plat s ohledem na tenčící se byznys.

To, že nelítám do každé prdele, z části z finančních důvodů, neznamená, že mi vyhovuje lockdown.

Vyhovuje mi lidská vzájemnost. Jsem v Adventu, víš..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.