| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Větře, ono je to snadný, kolegyně to ještě ráno nevěděla, a až do konce vyučování nevěděla, jak dopadl test, jenže pokud je nejvíc nakažlivý člověk před vypuknutím a ona s ním byla celý víkend, tak ta pravděpodobnost je velká
Pokud bude opravdu pozitivní, teprve potom půjde do karantény, snad, a stejně tak její dítě

no a že nenosí učitelé roušky, to je stará známá věc, a není čemu se divit, já jsem dnes měla fakt problém v tom respirátoru umluvit 4 hodiny, a to měli co nejvíc samostatné práce, jenže je potřeba v matice něco i vysvětlit, nejen nechat je samotný, je to šílený, takže on si každý rád od toho oddechne a nadechne se, já jsem se nadechovala u okna ve třídě, nic moc

a děcka to samozřejmě vidí, že tam ty roušky učitelé nenosí, jak to potom můžeme chtít po dětech?
vlezla jsem do hodiny kolegovi, honem to nasazoval, no tak co potom

ty představy, jak mají děti poctivě roušky, to je fakt vtipný

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.