| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S přibývajícím věkem mi vadí čím dál méně věcí. Co mne před lety přivádělo k šílenství, to teď maximálně zpracuju v duchu. Uvědomuju si, že mimo domácí teritorium mi prakticky nevadÍ nic. Ať si každý žije, jak uzná za vhodné. Vadí mi jen puštěné rádio a televize, když se vede dialog. Zvukovou kulisu nedávám ani v kavárně, zvlášť když je hlasitá. Jsou věci, které jsem komentovala 24 let mého manželství x krát týdně a někdy i denně s nulovým výsledkem a stejně mne chladnou nezanechávaly. Na nezavírání zubních past byl můj manžel odborník . Pasta otevřená a uzávěr v čudu. Nebyl........asi se vypařil? Své umění pak dotáhl do dokonalosti. Na umyvadle byly pasty čtyři, všechny bez uzávěru a zatvrdlé. Vadí mi vyhazování zkažených potravin. Nesnáším, když někdo bez rozmyslu nakupuje jídlo, starší potraviny v ledničce vždy posune dozadu a hrne do ní další. Po úžasné roli deratizátora lednice, který běžně vyhazoval prošlé jidlo, se mi nestýská. Zpětně si uvědomuju, že lednice je zřejmě moje velké téma. 😉 A co mi běžně v lednici zvedalo adrenalin? Půlka vymačkaného citronu pravidelně v ní zaparkovaná. , zelenina a ovoce nevybalené ze sáčků a tudíž pěkně zapařené, cokoliv vylitého a lepkavého... Asi nejvíc mi vadí bordel, který po sobě jiný člen domácnosti neuklidí a činí tak s železnou pravidelností každý den . Zaplivané umyvadlo a zrcadlo v koupelně, ručníky válející se na zemi, cokoliv vysypaného, vylitého, nebo rozbitého na viditelných mistech . Pro upřesnění podotýkám, že nepatřím mezi vzorné hospodyňky a běžný nepořádek mi žíly netrhá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.