| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje dcera na střední každou volnou chvilku trávila u koní, někdy tam i přespávala. Syn se kolem 15 zbláznil do cyklistiky a vyjížděl na 100 km výjezdy za kamarádem kamsi na vesnici. Drželo ho to do 18. Takže věřím, že moje děti by se v lockdownu nenudily. Já jsem chodila řada má procházky do lesa, často jsme se s kamarádkou sebraly a šly na nějaký výlet s jablíčkem v batůžku. V létě jsme se jezdily koupat na prehradu. V zimě někdy přehrada zamrzla, tak jsme tam bruslily a když napadl sníh, jezdily jsme tam na běžkách. Jasně, chodily jsme hodně do kina, do divadla, na koncerty, na výstavy, tenkrát byl moderní minigolf, tak na ten, plavat do bazénu. To by mi asi chybělo, ale stejně nejvíc bylo těch kecacich procházek. Do kaváren, cukráren, hospody nebo obchodů jsme nechodila vůbec, ani nás to nenapadlo. Alkohol mi nechutnal, kafe jsem pila poprvé když jsem se učila o svataku na maturitu v 19 a taky mi nechutnalo. Asi jsem podle někoho měla nudný život, ale mně se to líbilo, byla jsem spokojená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.