| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Moje děti by taky rády do světa, ale všechny mají představy, že za oceán. Ač jim přeji vše nejlepší, tak je mi jasné, že v případě vnoučat, to prostě není to pravé. Ale uvidíme, co život přinese."

Já mám teď v příbuzenstvu moc smutný příběh. Před 10, 15 lety to byl skvělý příběh o úspěchu potomků ve světě. A letos...~n~

Obě děti jedné mojí tety jsou už přes 10 let ve světě, jedno celkem blízko letadlem za pár hodin, druhé přes oceán. To, které bylo blíž mělo děti, maličké ještě. Když letos zemřelo na rakovinu, druhý rodič je odřízl, nemá zájem udržovat vztahy s českou částí rodiny, neumí česky, neměl moc zájem ani před tím. Dětičky už babička zřejmě neuvidí, leda by se v něm (druhém rodiči) hnulo svědomí. Než dětičky vyrostou, aby mohly samostatně cestovat, nebudou umět česky, nebudou mít kontakt, babičce bude hodně přes 80 let, pokud bude živá. Od druhého dítětě za oceánem se s největší pravděpodobností už vnoučat nedočká. Je to smutné, přijít o dítě a vlastně i vnoučata a druhé dítě mít tisíce km daleko. No i takový je život.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.