| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kulička "tak ale copak dítě se šišatou hlavou automaticky není krásné?"

Tak pro tuto chvíli pominu, že obecně je za krásu považovaná symetrie.

Příklad šišatého miminka o kterém řekne, že je krásné, byl z hlavy libika. Navazovala tím na Monty a její neochotu "hrát sociální hry, které jsou založené na lži a předstírání" .....a Montyin problém "přizpůsobit se "sociálnímu mainstreamu" v podružnostech jako "ty šaty ti sluší" nebo "to je ale krásné děťátko"".

Na to libik, že to říct nic nestojí. Tedy ta hra založená na lži libika nic nestojí, ale Monty ano, ta to vnímá jako problém.

Na to navázala libik tím šišatým miminkem o kterém řekne že je krásné. To, co naznačuješ ty, je jiná situace, to by libik řekla, že i šišaté miminko vidí jako krásné. Jenže ona to právě dala jako příklad té společenské hry založené na lži, která ale "nic nestojí".


Obecně jsem psala, že když nemám co pochválit, nikdo se mě na nic neptá, tak mlčím a neříkám lež jen proto, že "to nic nestojí". Sama nemám ráda falešné lichotky právě proto, že "nic nestojí", jsou pro mě laciné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.