| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val,
moje máma taky. Její oblíbená nadávka byla "krávo hnusná, pitomá". A používala s oblibou tělesný tresty, resp. používala je do chvíle, než jsem byla schopná se jí postavit a případně se i fyzicky bránit, když výstraha nestačila. Protože moje máma se potácela mezi smutkem z toho, že neví, "co se mnou", a vztekem nad tím, že mám přesně ty vlastnosti, který by ona sama chtěla mít. Do mých cca pětadvaceti byly naše vztahy na bodě mrazu, ne že bych jí cokoli vyčítala nebo to ve mně bylo jako v koze, jsem splachovací a neberu podobný věci nijak dramaticky, ale neměly jsme si co říct a dost jsme se navzájem sraly. Pak z ní někde na pivu vypadlo, že mě chtěla "zlomit" právě z toho důvodu, že mi vlastně záviděla, že se nenechám. Protože jí rodiče "zlomili" a vlastně začala normálně žít až poté, co oba umřeli. Přišlo mi to dost smutný, tak jsem nějak usoudila, že nemá cenu jí posírat už tak dost posranej život tím, že bych v sobě živila nějaký negativní emoce vůči ní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.