| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To ar, tak plexiskla v obchodech mi tedy nevadí vůbec, mě to neuráží, že se případně ode mě nechce nikdo nakazit (čímkoliv) a koneckonců se nenakazím ani já od osoby za plexisklem. A nenapadá mě ani čím by plexiskla měla vadit těm prodávajícím, to je asi opatření, které nemá žádné zásadní mínusy (kromě náklady na zhotovení), ne?
Vadí mi, že se znemožňuje lidem podnikání a dětem vzdělání a sport, přičemž ti, kteří na všechna opatření prdí, se stejně někde dokážou nakazit a pak ještě nakazit další. Sestra pracuje (jako zdravotní sestra) ve zdravotnickém zařízení (ambulantním, ne pobytovém), kde jsou všichni klienti z principu vysoce rizikoví a vědí to. Už jim asi z 20 tři zemřeli a podle sestry dva z nich "pro to dělali úplně všechno, co mohli, aby se nevyhnuli nákaze" (ten třetí si zřejmě "jenom" sundal roušku, když jel s jedním z těch dvou v sanitce) ... Takže ti opatrnější si nemohou dát na procházce po městě (s rodinou nebo jednou kamarádkou) kafe a ti, co se chtějí scházet a prskat na sebe ve velkém, to stejně udělají. A podnikatelé zkrachují ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.