| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marmar, v zásadě jsem chtěla říct jen, že podporuji omezení pohybu potenciálních nositelů nákazy uzavřením služeb proto, aby nenakazili seniory jakéhokoliv ražení či zdravotního stavu, protože oni na to prostě umírají. Nevadí mi, když se stýkají mezi sebou i s lidmi mladšími, chci prostě, aby se nemoc nešířila. Pak jsem též řekla, že si myslím, že doba není nakloněna stáří a z toho důvodu část důchodců může "dělat ramena".

Doba pro mladý zahrnuje rychlá auta, rychlé červené na dlouhých přechodech, malá písmena, anglické názvy a jiné cizí termíny, přenos života do virtuálního světa (ani Kluci v akci, oblíbený pořad babiček, ti nezopakují recept, ale odkážou tě na web) a technologie, se kterými nežili, na každém kroku. Teď jsem viděla Na střeše (jak to měl hrát Tříska.) Švehlík byl ale výborný, ve filmu jde koupit jeden počítač a 2 fejsbůky, strašná sranda, i mě to pobavilo jako tu prodavačku. Jenže..

Je na tom něco ponižujícího, když řeknu, že to může být pro všechny mé tchýně (ve dvou případech velmi vzdělané) zmatek nebo omezení?

A to, že jistý věk díky únavě a dalším víceméně fyziologickým potížím neláká k celoročnímu a celonočnímu šmejdění po všech čertech také není nic, za co by se "stařenka" měla stydět.

Už to, že se tomu bráníme a že to popíráme ,je kult mládí, stejně jako to, že bychom se eventuálně styděly, že chceme ležet na divanu a nikam nelézt jako ve 20.

Už rozumíš? Já vím, že co člověk to originál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.