| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taodvedle lyžuju každý rok (od 4 let), to na úvod.

Vadí mi, že vleky otevřou v situaci, kdy máme R 1,2 a čísla rostou. I ta "malá" čísla, která máme, protože se z nás postupně stalo Švédsko, kde většina lidí žije single a nemá kontakty. (Lidé hlásí 0,8 kontaktu ~8~ a nikomu to není divné).

Máme pozitivitu testů 25 %. Váhavě jsem přešli do stupně 3 a půl. Když se podívám do okolních států, kde s lepšími čísly reagují uzavřením obchodů bez základních potřeb, kde zavírají i školky, kde omezují na vánoce setkání osob. U nás ještě ten pitomec řekne, že nařízení nemáme brát doslova. ~o~ Místo snížení mobility a kontaktů, se dají lidi na vánoce do pohybu po návštěvách ještě na hory. ~q~

Vadí mi, že si chystáme průšvih. Tentokrát už všichni naprosto vědomě. Na podizim byla většina lidí překvapená, že se to fakt stalo. Ale nyní už viděli všichni, kam vedlo igorování epidemie. Vadí mi, že umře násobně víc lidí (bohužel i zdravotníků), než by bylo nutné. Vadí mi, že se pořád odkládají operace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.