| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sněhulko, trvanlivost s krémy jsem popsala v článku :) Já sama to dávám všechno hned po dohotovení do mrazáku a odtud si průběžně odeberu třeba na tři dny. Tím mám vyřešeno, že mám spolehlivě dobré nezkažené cukroví do cca Silvestra a nestydím se ho nosit blízkým v krabičkách až do té doby.

Tak třeba teď jsem plnila išlské dortíčky - dělám klasické rakouské, tj. ty se plní čokoládovým krémem s trochou třtinového rumu. Recept jsem psala do článku:

Pak plním máslovým krémem makronky, letos je dělám s yuzu, tj. rozmixuju máslo s nakládaným yuzu (kupovaným hotovým). Když dělám z jiného ovoce, tak krátce rozvařím ovoce s cukrem a pak to po vychladnutí rozmixuju s máslem a plním takovými ovocnmi krémy - minulý týden mangovým:)
Stejným způsobem jde i jen rozmixovat máslo s marmeládou, když není příslušné čerstvé ovoce, akorát to pak má takovou míň svěží chuť.

Krém jen z másla a šlehačky se týden neudrží, navíc obsahuje opravdu moc tekutiny, tj. trvanlivost odpovídá dortu :) Kdybych chtěla krém bílý, tak bych udělala z másla s bílou čokoládou. Tím jsem občas plnila schwarzwaldské košíčky (z pracnového těsta, s višňovým džemem a tímhle krémem a polité čokoládou)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.