| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud na mne někdo reaguje divně, ignoruju to. Jako by se nestalo. Anebo ho tak odpálkuju, že si připadá divně on. Divný virtuální příspěvky a reakce k mé osobě si vůbec a nikterak neberu. A už vůbec ne osobně. Ale to je proto, že si jsem sebou maximálně a naprosto jistá. Pokud mám čas a náladu, rozeberu si divnopisce na atomy a molekuly. Ať je to kdo je to. Ale na FB se člověk dává hodně v plen. Pak se nemůže ničemu divit. Proto píšu sem. Můžu si tu psát naprosto co chci. Když dodržuju pravidla. To samé mohou i ostatní.

FB je totálně divné a zvrácené prostředí. Já si ho zřídila za studijním účelem. Abych si to potvrdila. No a potvrdila. Tam člověk vidí nekonečně mnoho věcí, které vlastně ani vidět nechce a nepotřebuje. (Kromě těch, které vidí rád) Tak je třeba k FB a příspěvkům FB tchána přistupovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.