| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kroniko, já posílala stížnosti na naše Tesko. Hezky jsem se v obchodě zastala pána co na nej prodavačka drzkovala. Vedoucí na me koukala co se mi nezdá. Tak jsem dorazila domů sepsala e.mail. A vyřešilo se to výpovědí za nevhodné chování k zákazníkovi.
Je to hnusný a je mi to jedno.

A stížnost dvě kdy v 7:45 nebylo pravidelně žádné pečivo. Když otvírají v 6:30. Vedení mi dalo za pravdu. To vyřešili. Oni to vůbec netuší. Takže já píšu.

Dneska jsem zdrhla z Lidlu. Velký koše nebyli malý špinavý plný rukavic. Strašný. Pak skupina důchodců asi 3-4 s prázdnými košíky krafali. Venku bez koše fronta. Jsem sebrala rychle co se dalo do ruky. U pokladny se jim sekal systém. Pán vedle nemohl zaplatit kartou ječela na něj, že tam nemá peníze a zdržuje. Původně jsem chtěla nakoupit tady víc, ale takový jednání nedávám. Jsem si dovolila podotknout, že. By člověk čekal, že po loňském roce udělají nějaké opatření. Loni se jim to tam nějak pochrulo a lidi nakoupit prý vůbec nemohli. Myslím, že bude stejný scénář. Zavřeno v okolí 30 km.

Sebrali jsem se se synem a bez fronty nakoupili v Tesku. On čekal v autě Lidl je na košíky pes. Tady mohl se mnou. Rozesmál paní v uličce, když se na ni vyřítil a prý pardón jsem málem udělal krešendo. A už snad máme všechno a nepůjdu nikam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.