| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- hýbu se hodně (chodím, běhám i cíleně cvičím), ale tím hlavním důvodem je, abych se mohla najíst víc než moje tělo potřebuje a jsem všežravec (tuny zeleniny a ovoce, ale miluji i sladké i chipsy) a co je nejhorší umím moooc dobře vařit, plusem pohybu je, že tělo pak lépe vypadá a je v kondici a víc vydrží
- nekouřím
- piju hooodně vody a čajů - 3 litry jsou pro mě nic, bez flašky nejdu nikam jsem žbluňkalka ~:-D alkohol taky, ale relativně málo, teď v době covidu častěji neb je na to čas i pracovní době že ~f~, za notora jsem jediný týden v roce a to na jarních prázdninách s dětma, kdy za ten týden udělám flašku griotky do čaje ~v~
- nedívám se večer do mobilu ani do počítače před spaním a de fakto prosím půlku života, jsem nízkotlaká a spát 10 hodin je pro mě norma, 11 a více hodin slast, když musím do práce a spím jen 8 jsem na konci týdne opravdu unavená z nevyspání
- s věkem mi prospívá sex ~k~ - málokdy mám chuť, ale cítím se po něm pár dní velmi dobře fyzicky
- hodně jsem za roky co mám děti omezila sůl

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.