| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libik, ad seznamy

ted po rekonstrukci bytu jsem prosla uplne vsechny svoje papiry, abych si do hezkych novych knihoven a skrini dala jen papiry, ktere chci a/nebo potrebuji.....a kolik tam bylo takovych mych vlastnich seznamu s nazvy "Priority roku 2012" nebo "Dlouhodobe ukoly 2010-2020" nebo "domacnost - nejvetsi problemy a jejich reseni" nebo "metody hubnuti navzdy" a desitky dalsich...byvala jsem totiz velmi systematicka a premysliva....a taky tlusta, prepracovana, nevyspala a ze vseho zpruzela

nakonec jsem 15 kg zhubla pri rekonstrukci behem 3 mesicu a stacilo se vic hybat a min jist....a nemusela jsem obden do bazenu jako kdysi ani konecne zacit behat, k cemuz jsem se leta dokopavala

ty seznamy jsem vyhodila....ale mela jsem si je asi schovat, abych se poucila

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.