| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, jo, tyhle věci do druhého dne, navíc když teď nejsou sehnat...nechápu, že ti učitelé trochu nepřemýšlí, že to každý doma třeba nemá...jako u nás bys našla herkules, hromadu čtvrtek a spoustu jiných výtvarných potřeb, ale klovatinu třeba taky nemáme, nikdy ji neměli ani do výtvarkového kufříku...
Jinak syn sice teď chodí do školy, ale taky dnes přišel s tím, že mají mít na zítra jehlu, bílou nit a 5 knoflíků... no, jehlu doma mám, nitě nějaké taky, ale ne bílou a knoflíky jsem nenašla vůbec žádné...a ani bych je neměla z čeho odstřihnout, protože nikdo z nás prakticky žádné oblečení s knoflíky nemá~;)...a do galanterky (byť jsou otevřené) se teď fakt nepoženu... naštěstí pomohla babička, ke které jel manžel s nákupem...takže nakonec máme všechno podle zadání...jinak by holt měl nit barevnou a místo knoflíků patentky, ty jsem tu nějaké našla~t~
Jinak u nich ve škole vlastně až doteď nikdy s takovými požadavky do druhého dne nechodili, většinou si to někde sehnali sami, nebo přírodniny si šli někam nasbírat při procházce v rámci třeba prvouky, nebo tělocviku... Takže mě ten dnešní požadavek docela taky zaskočil:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.