| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MaMar a četla jsi na co to navazuje? Že si Husa myslí, že se nic nestane, když zemře, děti mají dostudováno. Husa, pokud vím, neprožívá šťastné období života, psala tu o tom. To opravdu není běžný názor lidí.

Navazuje to za úvodní příspěk, že uděláme anketu, zdá má cenu kvůli 2 či 10 letům života lidí nad 70 let se na několik měsíců izolovat. Že "Oni už mají svoje odžito, mladí si to zaslouží víc." TO mi přijde fakt zvrhlé uvažování. Jako dědova mísa. Už jsi tatínku posloužil, tak neobtěžuj.


"Prečo sa neurobí nejaký sociologický prieskum, koľko ľudí nad 70 rokov skutočne preferuje predĺženie života o polroka, dva roky, desať rokov, za cenu izolácie? Nechcem machrovať, mám od toho veku ďaleko, možno si to naozaj len neviem predstaviť a v osemdesiatke budem ochotná zaplatiť akúkoľvek cenu za každý deň života navyše. Neviem. Ale teraz mi pripadá dosť nepravdepodobné (čiastočne to súvisí s bodom 3), že by sa väčšina dôchodcov niekoľko mesiacov až rokov nechcela stretávať s svojimi blízkymi, hoci aj za cenu rizika."



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.