| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Presne. O svyho 16-letyho gymnazistu se v souvislosti se skolou nemusim vubec starat, sefuje si to sam. Pracuju 3 dny doma a 2 dny chodim do prace. Kdyz jsem doma, tak mu akorat predhodim neco k obedu (ale to musim i sobe), kdyz jsem v praci, tak si neco vezme nebo ukuchti sam.

A presto se tesim, az pomaze do skoly. Protoze to, co se deje ted neni normalni ani zdrave. Rano vstane, presune s k pocitaci, kde travi cas az do odpoledne se skolou. Pak je bud zase na pocitaci a neco hraje, nebo usne. A to uz trva nekolik mesicu. Max. 1x tydne se vykope ven a jde s kamaradama k okynku na kebab, jinak jsou vsichni furt zalezli doma (kor ted v zime).

Nudi se,jsou otraveni, nevyboureni, bez kontaktu, nedelaji uz ani veci, ktere predtim delali (nas treba uplne prestal cist). Zabavu mu organizovat nebudu ani nemam jak, v jeho veku ho na naky bobovani venku fakt neutahnu.

Ze se tesim, az pomaze do skoly neni proto, ze ho nemam rada a nerada s nim travim cas, ale prave proto, ze ho rada mam. A dokonce jsem k uvedomeni toho faktu nepotrebovala ani covid, jako mnozi tady, co zjistili, ze se jako rodina maji radi az pote, co je zavreli s rodinou doma. Ja jsem to vedela uz predtim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.