| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vy vážně řešíte, co ve svým volnu dělají vaše dospělý děti?
ony očekávají, že jim zajistí někdo zábavu?
já mám kluky 20,18 a skoro 14, pokud se nudí, poradím jim, aby si našli zábavu, já jim ji hledat nebudu

zato nemám nic proti, když chtějí hrát deskovku, jít ven, něco uvařit... jenom musíme domluvit čas, aby všichni měli splněné povinnosti, já teď hlídám vaření, jedno dítě uklidilo kuchyň po vaření, druhý bylo pro nákup, třetí se psem, muž je zavřený u své práce
Po jídle se půjdeme s mužem projít, tak na hodinu, kdo bude chtít může s námi, nikdo není organizovaný
potom si doděláme svou práci a kolem 6 si můžeme něco zahrát, kdo bude chtít
většinou si na odpoledne kluci domlouvají online zábavu s kamarády, ten jeden jde ven, z té jejich party se scházejí tak 2-4, dva z nich už covid měli na podzim nebo o Vánocích,

ale opravdu by mě nenapadlo jim hledat zábavu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.