| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

:-).

No, když já se zamyslím, co jsem dělala vloni v lednu, tak teď to mám podstatně lepší teda~;).

synek dostal 24.12. sádru na 8 týdnů. A protože chodí do soukromé školy, kde máme ve školním řádu, že nesmí s berlema a sádrou do družiny, tak jsem ho ráno vezla na 8.30 hod. do školy a v 13.30 nebo ve 14:00 hod. jsem si ho musela vyzvednout. Moje pracovní doba je od 8.00 - 16.30 hod.. Tak že tam někde začaly moje home office, protože dcera byla v první třídě a dělá balet a zrovna měli v lednu zkoušky před premiérou v opravdovém velkém divadle pro dospělé. Tak že tu jsem vozila 2- 3x v týdnu od 9:30 hod. na zkoušku a končila kolem 15:00 hod., pak od 16 hod. měla trénink a odpoledne jsme dodělávali školu. V půlce února dostal nejstarší syn vysoké horečky a ležel 8 dní a nepřetržitě měl 38.5 a více. Jen co se mu udělalo líp, tak to samé měla dcerka, pak třetí dítě, pak manžel, pak první lock down, pak nejstarší syn nohu v ortéze 14 dní, pak manžel nohu v ortéze, po 14 dnech operace, rekonvalscence, všechny děti hrrrr museli dotrénovávat to co zameškali od března, tak trenéři chtěli dohnat v létě, druhý lock down...
Jo, ale ten loňský leden byl fakt masakr, to jsem se nezastavila. Teď alespoň sedím doma na prdeli~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.