| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, takže nebyla. Stačí;) Rozdíl za mě propastný. A to o nemocných dětech něco vím a nemám doma jen jedno. Srovnání s neštovicemi je mimo zažila jsem obojí.

Jak dlouho trvá karanténa? No, když sji šťastlivec, zacnou ti příznaky 1. 1. ráno, zůstáváš v dobrovolné izolaci se všemi členy rodiny, nechceš nikoho nakazit. Na test se dostaneš uz 4.1. v pondělí, protože pres víkend nefunguje hygiena, jsi fakt klikař, v ten samý den! Je pozitivní. Jsi v izolaci, zbytek rodiny v karanténě. 9. ledna jde na test zbytek rodiny. Jeden člen rodiny pozitivní, zbytek negativní. Ti negativní mají karantenu 15 dní od posledniho pozitivního, protože se nemůžete dost dobře izolovat. Tedy ti negativní jsou v dobrovolné a posléze nařízené karanténě od 1. do 24.ledna včetně. A to jste všechny testy měli v rekordním čase. Když se na ten první dostaneš misto v pondělí ve středu a zbytek rodiny jde tím pádem nejdřív v pondělí 11. a ti negativní to maji od 1. do 26.

Modelově, není to můj případ, aby bylo jasno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.