| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

asi ne úplně populární názor, ale za mne HO nevyhovuje lidem, kteří měli předtím život celkem pohodlný (není to míněno zle, spíš závistivě, že si to uměli nastavit), ti kteří makali víc než je zdravé, tak jim HO dost uvolňuje ruce a mají radost z blbostí, které jiné nenaplňují
osobně jen na dojíždění ušetřím týdně více než 10 hodin, podotýkám, že mám děti ve 3. a 6. třídě takže se opravdu nenudím
o víkendu se mi podařilo přesvědčit manžela přebrat jeho skříň - nedělalo se to několik let, toho prachu co bylo vzadu a dva pytle šly. Jakou z toho já mám radost, normálně bych to odkládala taky, je to opravdu očistné.

Monty minule říkala, že má v komoře igelitku licháčů - šla bych do nic ~:-D spárovat, hledat, zbytek vyhodit, budeš mít hned lepší den ~x~

Pustit si romantický film s čajem s griotkou - za normálních okolností moje vysněná odpoledne. V době covidové už jsem si jich pár dopřála a řeknu vám pobrečet si u slaďáku také dělá divy.
Za všechny zde se přidávám s pohybem, svižné procházky, já i běhám. To opravdu pomáhá hodně a hlavně TMA není překážka jít ven, zvláště teď když je sníh tak se mi to líbí. A pokud není u baráku kam tak klidně popojet. Kamarádka takhle jezdí běhat, neb naše vesnice je jí nepříjemná.
Pití nevadí, ale také jsem už došla do fáze, kdy sama sebe přesvědčuji, že suchý únor si MUSÍM naordinovat ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.