| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zajímalo by mě, jak je to jinde nebo jestli máme ignoranty jen kolem Hradce Králové.

V době, kdy jsou zavřené obchody, lyžařská střediska, školy atd.:

1. Dnes na infolince banky(konkrétně Moneta) mi řekne paní, že mám přijít do banky, abych si vyřídila neposílání informativní sms, volala jsem tam, ptž se mi v to internet bance sice zdařilo změnit, nicméně mi přišla další informativní sms, takže praxe neodpovídala mému nastavení. Nedalo mi to, a ohradila jsem se, že v této době mě snad kvůli takové malichernosti nebude OSOBNĚ posílat do banky...přepojila mě tedy na někoho jiného, kde už to šlo po telefonu. Popravdě, kvůli takové věci bych se tam ošívala jít i bez korony.

2. Včera telefonát z PPP, že si mám přijít OSOBNĚ vyzvednout dokument, který mé dceři prodlouží čas u přijímaček. Pozastavila jsem se a paní mi řekla, že to musím papírově doručit do školy, oni to přiloží k přihlášce, která se rovněž posílá písemně, takže to tam musím OSOBNĚ zanést. Přijde mi, že jsem se probudila o 20 let zpět.

3. Kupovali jsme loni dům a letos přišly poprvé podklady k platbě odpadu a ukázalo se, že syn původního majitele se neodhlásil z trvalého pobytu z adresy...volám tedy na obecní úřad a pracovnice úřadu mi sdělila, že si mám OSOBNĚ přijít vyzvednout formulář ke správnímu řízení...po mé prosbě, zda by to nešlo naskenovat(aspon ten prázdný form), abych tam nemusela 2x, ale jen 1x: NEŠLO.

V práci se dělají kvůli koroně kotrmelce, desinfikuje se každá místnost nebo auto kde se vyskytl někdo nakažený, ale úřady vybízejí k návštěvám ve velkém. ~2~

My v rodině se snažíme vše dodržovat, nikam nechodíme, vážím i každou návštěvu obchodu(chodila jsem denně pro pečivo, nyní 1xtýdně), protože jsem dost riziková a máme ještě stařečky v rodině. Jsem z toho taky už na nervy, ale bojím se o své blízké i o sebe. Očkovat se nemohu dát.
Takže jestli takhle chovají na všech úřadech, klidně můžou všechno otevřít ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.