| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, koukám, že útočíš, kde se dá...cynismus, egoismus...a co ty zavřené děti doma, bez řádné výuky, bez pohybu, bez společnosti ostatních vrstevníků - tloustnou, přečti si výpovědi dětských doktorů, jak se dětem mění metabolismus, jak tloustnou, mají problémy s páteří, s depresemi atd...

TO není cynismus a egoismus - to zlehčovat, nevidět, obětovat děti kvůli čemu?
Je jasně vidět, že t, co se děje, nenapomáhá ničemu.

Tys mne tuhle "napadla" kvůli tomu, že pořád mluvím o strachu, jenže ty jsi právě jeho obětí....frustrovaná, zlá, napadající druhé, kteří nemají svůj názor shodný s tvým.
Víš co, jdi se ve proběhnout, prodýchej se...přestaň to sledovat, když ti to nedělá dobře. Nebo se vyvztekej psaním do Číny, do nějaké laboratoře nebo na čínský trh nebo tak nějak...my tady za to, co se děje, opravdu nemůžeme.

A mě nech laskavě být...mám jiný názor, ty máš jiný názor, to je snad ok...můžu být dle tebe cynická...je mi úplně fuk, co si o mně nějaká Marka myslí.
Ale ráda bych se vymezila proti tvému napadání, myslím, že už je toho dost. Chápeš, ano?
Měj si názory na situaci, ale buď tak laskava, přestaň mě hodnotit. Je to hloupé, jak vidíš...když tě zas zhodnotím já. nemá to cenu se do sebe navážet, můžem si vyměňovat názory...já nemám patent na rozum, ale mám názor, totéž i ty. S tím jsem srozuměna...ale to ostatní hodnocení o mně si nech laskavě od cesty, nejsem na to zvědavá.

Navazuju na Tuodvedle, protože koukám, že ty svoje zlé sliny pliveš kolem sebe na další lidi.
Jestli máš potřebu mi něco sdělit, můžu ti dát svůj telefon a můžeme si osobně popovídat...to napadání na veřejné diskuzi si laskavě odpusť!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.