| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedávno jsem zrovna uvažovala, že bych si nějaký ten "lepší" sušák pořídila, koukala jsem na Viledu a podobné...ale nakonec jsem došla k tomu, že vlastně ani žádný nepotřebuju, na žádném jsem neshledala o tolik větší výhody, abych za něj zaplatila o tolik víc...mám dva ty obyčejné supermarketové, už je máme minimálně 10 let, jeden možná i 15...a pořád slouží...přes zimu je mám v ložnici, v létě stojí na balkóně, nikam nepadají, nezvrhávají se, nic...úplně ven na zahradu je nedávám, tam máme takový ten rozkládací deštníkový sušák, ale používám ho jen někdy v létě třeba na veliké peřiny, nebo něco velkého...spíš tam sušíme třeba plachtu, kterou zakrýváme bazének, nebo deku po válení na sluníčku a tak....jinak při běžném praní je dávám dovnitř, nebo na balkón, protože je to jednodušší, nemusím chodit ven, sbírat to prádlo do koše a pak ho zase doma znova vytahovat, skládat a dávat do skříně...nežehlíme nic, takže v ložnici beru prádlo ze sušáku, na posteli uhladím, složím a dám do skříně... Takže ačkoli třeba mop na vytírání jsem si od té Viledy koupila a jsem s ním moc spokojená (mám s tím nášlapným ždímáním), tak zrovna ten sušák mi vyšel jako zbytečná investice...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.