| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně by se líbilo objednávání ke všem lékařům na "přesný" čas, aby se lidi nekupili v čekárnách, protože se všem řekne "přijďte ráno v sedm". Jestli budou učitelé víc počítačově gramotní, tak to neuškodí, ale klidně bych to oželela (kromě učitelů IT). Jinak já bych se ráda vrátila co nejvíce ke "starému" životu, hlavně pokud jde o volnočasové aktivity a zejména sport.
Pracovat mi rozhodně vyhovuje víc v kanceláři, home office mi přijde fajn, pokud ho můžeš využít, když chceš/potřebuješ a ne, že musíš.
To, že by se mohli díky rozšířenějšímu home office lidé nějak rovnoměrněji rozmístit po republice a nejezdili pořád sem tam a že by se některé "schůzky" mohly konat jen přes vzdálené připojení (místo cestování třeba z Ostravy "na ústředí" do Prahy a zpět), by nemusel být špatný efekt. Ale hlavně, aby to "po covidu" už bylo! ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.