| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, my měli na dálku školení. Firma rozlezlá po celém světě, takže školitel seděl v Evropě, pár nás bylo z Evropy, další holčina seděla v Koreji, další v Číně. Kdybychom museli cestovat a školit se v jedné místnosti, byly by to pro firmu hrozné náklady. Na PC jsme se teda neviděli, ani jsme neviděli školitele, ale on mluvil a my sledovali na obrazovce PC, co dělá (bylo to školení na nový program), mohli jsme si to i sami vyzkoušet, ptát se. Přes net jsme se jen slyšeli. Školení jsme měli avízované předem, věděli jsme den i hodinu, šlo jen o to mít doma klid na práci. Za mě naprosto super.
Taky nás kdysi poslali na HO a pro jistotu ještě na živnosťáky, ale v mateřské firmě naštěstí pochopili, že než neustále zacvičovat nové a nově lidi, tak lepší je udržet si ty už starší a zacvičené, co už vědí, co a jak. Dneska vidím, že HO bylo to nejlepší, co nás mohlo potkat. Mám klid na práci, práci odvedu v termínu, peníze dojdou taky v rozumném termínu. Neztrácím čas zbytečným cestováním, ale ráno si můžu klidně i pospat. Cestování byla pro mě ztráta času a peněz. Popovídání s kolegy mi neschází, ve firmě se ani nepěstovalo, každý jsme seděli u svého stolu a makali. Kdo pindal v kuchyňce, byl upozorněn, že "takhle tedy ne, kolego, proč nepracujete a povídáte si místo práce v kuchyňce?" Dneska jde drtivá většina kontaktů mailem. Firma nemá ráda ani telefonáty, jsou dražší než maily. Ale taky je fakt, že na HO jsem šla v okamžiku, kdy jsem už neměla malé děti, to taky dělá hodně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.