| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zážitek ze školky, byly mi asi 3 roky: asi jsem zlobila, to už nevím. Učitelky za trest zavíraly na tzv. "černý záchod", prostě WC pro personál, kde nebylo světlo a dotyčný si tam musel rozsvítit. jako děti jsme se té tmy fakt bály. Tam asi někdo byl, tak mě zavřeli ke schodům na půdu. Když tam bývaly ostatní děti, seděly způsobně na schodech a čekaly, až si pro ně někdo přijde. Já ale ne. Vylezla jsem po schodech na tu půdu, tam byla pod oknem velká bedna, plná starých hraček. Tak jsem si je vyndala a naprosto spokojeně jsem si hrála, asi dost dlouho. Dole ve školce musel být hodně velký poprask, když učky zjistily, že jim tam chybí dítě (dneska bych asi sama měla srdce až v krku, kdyby se mi stalo něco podobného, tehdy mi to bylo vcelku jedno). Asi mě hledaly a po hodně dlouhé době někoho napadlo vylézt až nahoru na půdu, kde mě našli, jak si spokojeně hraju u bedny s hračkama. Ale fakt je, že pak už nikoho za trest nezavírali ani na černý záchod, ani za dveře na půdu.
A taky si pamatuju, že jsme si do školky ze začátku nosili vlastní svačiny a pití, měli jsme doma malé hliníkové konvičky 1/4 a 1/2 litru.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.