| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ohlidej si nosnost a robustni konstrukci... kdysi jsem ji koupil a vyzkousel presne jednou, hned u obchodu upadlo kolo, nasledne jsem ji vlacel 500 metru smykem, diky tomu se dole vydrela dira a nakup se (zaplatpanbuh az na schodech pred barakem) vysypal... diky tomu jsem usoudil, ze je to hovadina, neb v batohu evidentne unesu vic nez unese ta taska. Nevim, co to bylo za znacku, ale nejaka normalni s nosnosti tusim 15 kg..? Taska kazdopadne zhebla daleko pod uvedenou hmotnosti.
Na nakupy bez auta (a na festivaly, pri stehovani...) pouzivame skladaci „Bollerwagen“), toto

Amazon Basics Zusammenklappbarer Bollerwagen für den Garten, faltbar, mit Abdeckung, für den Außenbereich, Schwarz https://www.amazon.de/dp/B07W4JBRTM/ref=cm_sw_r_cp_api_i_PZ0XR1TSN6HPJ8KSY12K

Vejde se tam toho nesrovnatelne vic, veze se lip, da se poskladat, pred obchodem ho zamknem slozenej ke stojanu na kola. Jsou i modely s vyssi nosnosti, nafukovacima kolama atd., nas obycejnej prezil 3 festivaly, stehovani (vozili jsme na nem i nabytek~t~), furt drzi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.