| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Amarillo, abych se nezbláznila, snažím se fungovat stejně jako před tím. Takže se normálně oblíkám a i ty týdny, kdy jsem nevytáhla paty z bytu kvůli rouškám, jsem stejně byla převlečená jako do práce. Mám obří štěstí, že můžu pracovat z domova a pracuju více než na plný úvazek, tak aspoň nemám čas na žádné černé myšlenky. Zprávy sleduju, ale potřebuju mít přehled i kvůli svoji práci. S dětmi denně hrajeme nějakou deskovou hru. Hodně peču a vařím. Plánuju cestovatelské itineráře na lepší časy. Sleduju, co se děti učí v dějepise a snažím se doplnit si to, co nevím. Snažím se pořád něco učit. A začala jsem plést. Na jaře jsme s dětmi začali hrát discgolf a fakt nás to chytlo. Hlavně jsme venku a téměř vždy jsme tam byli úplně sami, tudíž jsem nemusela mít na sobě roušku. Teď vždy jeden den o víkendu jezdíme někam nedaleko a objevujeme hezká místa tady v okolí. S dětmi jsme začali studovat bitvy v Praze a okolí a jezdíme na různá bojiště a tak. A jím čokoládu :-). A nutelu. Bohužel. No co už.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.