| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem ráda, za učitele u nás na škole. Snaží se dětem pomáhat, konají doučování, osobně. A hodiny mají vedený vážně moc pěkně. Klobouk dolů. Mám od nich úžasnou zpětnou vazbu co se syna týká. (A že mám doma "exota") Nervy tečou všem, naprosto tě chápu, já už jsem měsíc doma, v posteli a zlepšení zatím na nule, a přiznám se, že ač mám pouze ležet a vylézat jen na záchod, tak můj velký prohřešek, který mě fakt pomohl, bylo to, že jsem vzala knížku a kafe a šla si číst před barák na lavičku. Jsem hodně aktivní člověk, milující společnost lidí a tohle všechno mě straaasne ubíjí. Nad vodou mě držela práce. Řadu nemám, možná si každý den dojít do krámu pro nějak maličkost. Malovat před barákem stromy a paneláky. Těžko říct co pomáhá, když už nepomáhá nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.