| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Saam "Manzel je taky nerizikovej, stihlej, zdravej, primerene sportujici, 52.
Pozvani k ockovani dostal kvuli sve praci (pracuje ve zdravotnim systemu) ale ma kontakt jen s jednotlivymi zdravymi jedinci."

TO je zajímavé. Protože aktuálně je aféra s naočkovaným Sehnalem, který taky není zdravotník.

Majitel aquaparku Aquapalace v Čestlicích a řady dalších společností přijetí vakcíny proti koronaviru přiznal. Své místo v seznamu státem preferovaných skupin vysvětlil tím, že je jako majitel holdingu SPGroup, jemuž od konce loňského roku patří soukromá zubní klinika Bulovka Dental Clinic, ve styku se zdravotním personálem.

„Nejsem lékař, ale od prvního března to platí i pro jakoby zdravotnický personál včetně recepčních a ředitele, aspoň takové mám informace,“ řekl Pavel Sehnal Seznam Zprávám a dále vysvětlil, že tuto výjimku mu sdělil právě jeho zdravotnický personál.

„Očkován byl i přes můj zákaz,“ uvedl k tomu ředitel Bulovky Jan Kvaček. „Pan Sehnal se mě opakovaně ptal, zda může být očkován, a já jsem to opakovaně zamítal. Explicitně jsem mu řekl, že se naočkovat nemůže, protože není zdravotník, “ řekl Seznam Zprávám Kvaček, ředitel Nemocnice Na Bulovce.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/miliardar-a-politik-se-nechal-prednostne-naockovat-uprosili-me-rekl-145127#seq_no=4&dop_ab_variant=0&source=article-detail&dop_source_zone_name=zpravy.web.nexttoart&dop_req_id=8QVW3LcSqA6-202103031006

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.