| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katko, u nás se menší počítačová zdatnost vyřešila webináři. Neměli jsme zapnuté web-kamery, ale napojili jsme kamsi (včas jsme dostali mailem odkaz, kam se máme připojit). Školitelku jsme slyšeli a ona při výkladu jezdila kurzorem po obrazovce, pak jsme se mohli ptát na to, co nás zajímá a navíc je pro nás dostižitelná přes mail. I nahrávání nových programů už dneska můžeš dělat bez toho, abys někam jela, přes net je možný vzdálený přístup. Když mám problém, pošlu mail technikovi. On mi odpoví, kdy a v kolik si na mě udělá čas. Pak mi pošle kód pro vzdálený přístup a já potvrdím, že se mi může podívat do počítače. Pak jen sedím a koukám, jak mi po obrazovce jezdí kurzor jak se třeba něco instaluje nebo upravuje, aniž já na cokoli hrábnu. Když jsem to viděla poprvé, byl to děsně divnej pocit, dneska to firma dělá běžně i u zákazníků. Ono to totiž IT-práci neskutečně zlevňuje, když PC nemusíš nikam posílat ani k tobě nemusí přijet technik. Když se mi technik vrtá v PC, je ode mě 850 km. Jenže my jsme IT-firma, všechno tohle se vlastně nejdřív testuje na vlastních lidech, než se to pustí k zákazníkovi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.