| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, tak taky ještě je otázka, jestli by tolik jedli, i kdybyste na to neměli finance...každá rodina nemá na to, aby kupovala takovéhle mega objemy jídla...jestli to není prostě už zvyk, že to doma je, tak se pořád jí a vaří...kdyby tolik nejedli, tak by zas neseděli pořád na záchodě a možná by se zase znovu tolik necpali...nevím, třeba ne...to mě jen tak napadlo...já to vidím u nás - čím víc je tu jídla a pochutin, tak tím víc to člověka láká pořád na něco chodit...jinak si prostě dám něco, když mám opravdu hlad a mezi tím nic hledat nechodím...syn tady sice dost často šmejdí, ale u něj je to, že ho vyloženě honí mlsná...když mu nabídneš normální hodnotné jídlo, tak najednou buď nemá chuť, nebo hlad, nebo toho sní stejně jen trochu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.