| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"já si myslím, že boty nikoho nezruinujou.
Pominu-li fakt, ž puberťák často nosí tenisky celej rok, tak i kdyby mu vyrostla noha každý dva měsíce, tak je to třeba litr."

Tak zrovna tenisky asi dvakrát zdravá celodenní obuv nejsou, nehledě na to, že pokud dítě nepopochází výhradně z Václaváku na Staromák, potřebuje různé druhy bot.
Já mám obrovské štěstí na děti, kterým moc rychle noha neroste a budu ráda, když jednomu vyroste noha aspoň na nejmenší komerční dospělou velikost (druhé dítě už má nohu "normální").
Ovšem musím řešit vložky do bot, boty do kterých se dají vložky nacpat, boty zimní nepromokavé, boty celoroční (spotřeba minimálně dvoje na osobu, i když se nerozpadnou), sandály s pevnou patou, boty na TV ven a do tělocvičny, bačkory – a to je prosím absolutní minimum v jedné velikosti. Někdy recyklujeme, když se zadaří a nevyroste noha – boty na TV, které se stanou letními nebo sandály, které se stanou bačkorami.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.