| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stáňo,
jak kdy. ~;)
Já když jedu s mámou nebo s kamarádkou, které cestují rády, tak jsou na mě v podstatě odkázaný, protože obě umí jen německy (kamarádka jakž takž, máma výborně). S mámou je to o nervy, protože má úplně jiný priority než já, třeba v Londýně musela vidět London Bridge ráno, odpoledne i večer, protože se do toho blbýho mostu, kterej jsem já viděla stokrát úplně zamilovala, ale na výstavu do galerie se mnou nepůjde, protože ji to nezajímá a navíc je to "drahý". S kamarádkou je to lepší, ale ta zas musí neustále chodit na záchod, takže si za odpoledne musíme dávat třeba pět kafí nebo nějakých drinků, protože jít do hospody jen na záchod je jí "blbý"... Jako jsou z toho lepší historky, ale když chci opravdu jet "za svým", tak musím sama. Na kratší cesty tedy, na
nějakou delší dobu je nejlepší jet s manželem. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.