| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj, jednak kolem nás začali umírat hrozně mladí kamarádi a byli jsme svědky toho, že člověk říkal "tohle si nechám na důchod" a pak to neklaplo, protože problémy se zdravím, s penězi či bůhví co. Já jsem měla strašně zanedbaný barák a zatím mám dlouhodobě zanedbanou zahradu(ta mě čeká letos), resty typu tři roky rozpletený svetr, rozepsaná knížka. Mám první dvě vnoučata, chci si je užít, vyvařovat a péct, dostat se do kondice. Posledních 15 let jsem hodně pracovala, potřebovala jsem vypnout. Za ten rok mi zatím přijde, že mi práce na čtvrt plynu vyhovuje, užívám si domácnosti a rodiny a jediné co mě mrzí je, že jsem to nedokázala udělat v roce 2015. To jsem měla za sebou profesní krach - nebo jsem to tak tehdy vnímala - a než bych si odpočinula, nabrala jsem si kotel práce asi abych si ukázala, že ještě nepatřím do starého železa. Ale raději na to přijít se zpožděním, než vůbec:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.