| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Snažím se hubnout a místo toho přibírám. Začala jsem už od Vánoc, ale v zimě jsem i za hubených časů vždy přibrala a kdysi dávno na jaře sama od sebe zhubla. Nicméně na konci února už bylo cítit jaro ve vzduchu a tak jsem to vzala více do svých rukou. Číslo na váze bylo šílené, ale v podstatě dlouhodobě stejné. Zvýšila jsem pohyb, hodně přes den sedím kvůli práci, učím online každý den cca 12 vyučovacích hodin, ale zavedla jsem systém, abych i ve vyučování udělala třeba pár dřepů a tak. Každý večer jdu i s dětmi na rychlou procházku do lesa, chápu, že to není nic moc, ale cca 4 kilometry to jsou. Jdeme rychle a přijdu zpocená. Každé ráno mám půl hodinu cvičení, což jsem nikdy před tím neměla. O víkendech ujdeme cca 20 kilometrů. Před dvěma týdny jsem se znovu zvážila a a měla jsem o kilo více. Zvýšila jsem pohyb přes den. Takže teď denně 180 až 200 dřepů, půl hodiny posilování na paže, stále ty cca 4 kilometry a ranní půlhodina cvičení. Samozřejmě hlídám jídlo a poctivě si zapisuju do tabulek na internetu a počítám kalorie a tak. Rozhodně je to cvičení znát, na nohou mi mizí celulitida, mám pevnější paže, jsem pružnější. Ovšem dnes jsem se zvážila a těšila se, že by se něco trochu pohnulo dolů a úplně mě ranilo, protože mám celkem o 3 kila více, než když jsem s tímhle začala. A bohužel to číslo teď začalo novou desítkovou číslicí a touhle číslicí jsem začala váhu, když jsem rodila dceru. Syna teda ještě o jednu desítku více, ale tehdy zůstalo v porodnici nějakých dvacet kilo, měla jsem obrvycovské otoky. Já v zoufalství už volala na obezitologii a ti se se mnou rozloučili se slovy, že řeší až lidi s BMI 35, tak to zdaleka ještě nemám. Nicméně být nedostatečně tlustou pro oebzitologii není taky žádná výhra v loterii. Oblečení nosím 42 až 44, ale mnohem radši bych 38 až 40. Jsem fakt ímotivovaná a zatím to pořád ještě nevzdávám, ale je to normální?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.