| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blbě to vzládají.
Neudrží pozornost, hlavně když učitelka mele kraviny typu "co jsem dělala v sobotu", to ji vypouští a pak se těžko chytají. Hodně ukolů dostávají ustně, takové ukoly většinou neodevzdaj. KDyž jede vyučování dlouho, také neudrží pozornost a během chvilky si najdou něco zajímavějšího, i kdyby to mělo být jen cvakání propiskou.
Potřebují při hodině aktivity a hodně zapojit, to málokterá učitelka zvládá.

Teď se mi učitelky naučily psát a volat, co zase děti neodevzdaly a na co zapomněly, ale já fakt nemám sílu sedět u třech dětí, kdyby jim to alespoň poslaly písemně. Naposledy už jsem byla na učitelku dost ostrá.

A prvňáček je uplná tragedie, ten teda ještě nemá přímo potvrzenou dys, ale mít bude.
Pro mě to znamená se s ním učit celé dopoledne + to odpoledne zopakovat. Ve třídě ho táhnou děti, doma ho musím táhnout já. Takže dopoledne lítám mezi prvňákem a dalšími dětmi a odpoledne znovu.
PApíry na vypracování začal dostávat i předskolák, na ty tedy kašlem, co si vypracuje sám, to má, ale nijak do toho nezasahuji.
Jsem ve stavu, kdy mám chuť se na vše vykašlat. Učitelky nemají soudnost.~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.