| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pod tohle se taky podepisuju, Romano. ~R^
Sama nadváhu nemám, ale pohybuju se v horní hranici normálu a shodit tak 2-3 kila by mi neuškodilo. Nabírám když jsem ve stresu, nevyspalá, nebo když nemám co na práci. Asi to bude znít banálně, ale mě se nejvíc osvědčilo poslouchat svoje tělo. Nejíst, když nemám hlad, jen proto, že "se to má". Zrovna tak se nesnažit překonávat hlad. A snažit se dělat co nejvíc činností při kterých nemám přístup k jídlu. Práce na zahradě, jezdit na kole, dosaďte si každý co chcete.

Jak je všeobecně známo, každý jsme jiný, někdo víc přibírá po pečivu, někdo po sladkém, někdo když jí večer apod.

Řešit každý sousto, který dám do pusy, tak budu mít v hlavě jen to. To už si raději vsugeruju, že hlad nemám. Možná že tohle je cí všech těch počítacích diet. ~5~ ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.