| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme to podobně, asi 400-500 m, ovšem do kopce, část bez chodníku. Synovi tedy už je 14 a ten kopec i vyšlape nebo jede delší pozvolnější cestou po silnici, ale když byl menší nebo dcera (11), tak kola vytlačili pěšky nahoru. Horší to bylo dolů, to se jim pěšky nechtělo :-) Měli nějaké pokyny - kde po silnici, kde velmi opatrně po chodníku, kde kolo vést ... Ale já jsem tedy, dokud byli menší raději šla do toho "parku" (prostoru s cyklostezkou, kde mohou jezdit relativně bezpečně) s nimi, já jsem tam běhala nebo jezdila na inline bruslích ... Případně šli sami jen s koloběžkou, to je takové bezpečnější ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.