| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sněhulko, tohle je přesně téma dne. Toho dnešního. Mám málem infarktové stavy, svírá se mi srdce, nemůžu se nadechnout, v hlavě furt slyším, co jsme si řekli, jedu nějak na autopilota a furt se přistihuju, jak čučím do blba a zas se mi to vrací.
Nejedná se tedy o partnerský vztah, ale o mého otce. I přesto ti to chci říct. Někdy totiž z toho není cesta ven.
Zvečera se objevil článek k věci na seznamu - https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/clanek/zivot-s-vecnym-kritikem-aneb-at-udelam-co-udelam-vse-je-spatne-40355127
V diskusi tolik lidí s trápením.. Nestojí to za to.
Otec je despotické prase, macho a autokrat. V období klidu si říkám, dobrý, je to bručoun, kousnu se do jazyka, ale ok, je náš, tak co. Věk a coronavirus tato období citelně zkracuje a vypjaté chvíle zostřuje. Myslím, že on NEVÍ, že je tyran.
Mohlo by mi to být jedno, mám svoji domácnost, svůj život, ale je tam mamka. Nejhodnější, nejtrpělivější člověk na světě.
Nemá to řešení.

Jak sis posteskla, že v této diskusi mají všichni blízko k ideálu, chci poznamenat, že pokud se neřeší zásadní věci, jsou hádky malého významu, všechno jde překonat. Pokud tam není respekt, nepomůže udobřování v žádné formě, bude to vylézat na povrch pořád a furt.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.