| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Romano, tak jasně, dítě v práci, to nejde všude, tady v té práci bych ho teď mít asi taky nemohla, funguje to tu trochu jinak, než v tom obchodě, kde jsem byla předtím...a taky když se mnou syn začal do práce chodit, tak už mu bylo asi 5, takže to už se s ním dalo celkem domluvit, že musí chvilku počkat, když tam mám lidi...a v té předchozí práci na to byly i podmínky, byl tam v rohu stolek a židle, takže tam mohl být, měla jsem ho na očích a zároveň jsme spolu mohli komunikovat...a byl tam vždycky se mnou tak max 4 hodiny, ne celý den...a bylo to vlastně jen jednou za 14 dní o tom víkendu, kdy jsem byla v práci, ve všední dny byl ve školce, pak ve škole...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.