| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro,

"jenže u nás ve firmě je pravděpodobná odpověď, že si to mám vyřešit sama s Bedřichem"

na to bych šéfovi řekla, že jsem to zkoušela několikrát osobně, telefonem i maily, ale on nereagoval a já mu nemůžu nic nařizovat, protože nejsem jeho šéf. "A jeho šéfovi Frantovi já to říct nemůžu, to můžete jen vy, protože jste oba šéfové."

" a nebo to rovnou sama udělat"
Na to bych šéfovi řekla, že to není moje práce, ale práce Bedřicha. "Ale pokud mi má přibýt práce za jiného, mělo by se mi to ukázat na platu"


Navíc pro oba šéfy je všechno "práce na chvilku, že to ani nestojí za řeč". Můj přímý šéf mě má za pomalou, to mi bylo několikrát vytýkáno, já si to nemyslím. Pořád mi tvrdí, že náplň práce je na 6 hodin a mám být ráda, že mám plný úvazek.

No, jestli není problém, že když děláš pro dva šéfy, tak děláš pro jednoho na 6 hodin a pro druhýho třeba na 10, ale oni si to neuvědomují. Takže každý vidí jen to, že pro něj děláš na část, ale co děláš pro druhého, to nevnímají. Tak je potřeba to každému z nich připomenout. Takže při výtce "ty faktury jste zpracovávala dlouho" bych odpovqěděla, ano, dodala jsem je až včera, protože jsem před tím ještě musela udělat objednávky pro Ing. Vomáčku a ten to chtěl mít hned. Tak jsem nejdřív udělala ty objednávky pro něj a pak ty faktury pro Vás.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.