| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro,

Bedřich rozhodně nebude do budoucna dělat, co má, když to za něj budeš žehlit. Pokud ho s tím ale někdo (ty, šéf) budete otravovat, mělo by to zabrat.

a co se týče tvý náplně. Já samozřejmě nevím, jestli objektivně tvoje práce zabere 2 hodiny nebo 4. Jestli jsi nebo nejsi pomalá. Pokud jsi ale přesvědčená, že pomalá nejsi, tak si za tím stůj. A v případné diskusi se šéfem, že tvoje práce je na 2 hodiny odpověz, že to by platilo (pokud ano) pokud bys dostávala podklady včas a správně. Ale to se často neděje, "třeba naposledy jak se to muselo kvůli Bedřichovi odkládat", takže pak se termín odevzdání protáhne i tobě. "A když musím dokonce po někom něco opravovat, jako tuhle jsem musela přeformátovat tabulky, který dělá Máňa, tak mě to zase zdržuje.

A ještě bych zkusila vysondovat, jak se to tam dělalo přede mnou. Jestli ten, co to dělal měl stejnou náplň práce, jakou měl pracovní dobu. A pak bych to zase mohla využít jako argument "... a pokud vím, tak přede mnou tuhle práci dělala Kunhuta, měla jí na plnej úvazek a nestíhala a proto jste jí vyhodili. Já stíhám a ještě občas dělám za jiné, takže jsem určitě lepší."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.