| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To není o nějakém náhlém zvrnutí situace a proč! Je to všeobecně známá věc, že dost často právě matky s dcerama jsou na kordy, a probíhají mezi nima větší či menší boje. Prostě obě ženský a tak jdou po čase do křížku, když dcera vyletí z hnízda. Ale samozřejmě není to pravidlo a jsou i povedené vztahy dcery s matkou.

Bud ráda,že tohle nechápeš; já s mojí matkou vycházela vždycky dobře jako dítě,i jako pubertačka,byť jsme se někdy už tehdá pohádaly. Unás šly vztahy tak nějak šupem do kopru,když jsme si nechali postavit barák (v té době měla vnuky 15 a 17 let staré už) - od té doby jsem si musela několikrát vyslechnout,jak jsme bohatí (o úvěru na rd jsme nic neříkali)a jak jsem na peníze,o které jsem se s ní nechtěla dělit (třebas na drahé dárky k vánocům pro ni a tak).To máš těžké, vztahy nejsou jen černé a bílé.A je otázkou, proč a kolik si toho nechat líbit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.