| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máťa a Maty mi nevadí, ale je fakt, že jak jich je hodně (nejvíc) tak je to už otravné.

O jednom z těch jmen jsem uvažovala, ale když jsem si sečetla Matyáše, Matouše a Matěje, tak je to bezkonkurenčně nejčastější jméno, takže je velká šance, že se jich na písku nebo ve škole sejde víc a na všechny se bude takto nějak volat. A taky že jo nebylo snad prostředí, kde by nějaký Maty nebo Máťa nebyl. Kamarádka má jednoho, sestřenice má jednoho, sousedi taky, švagrová taky (o škole nemluvě) takže tam všude by byl další.

To je jako holčičky, každá má trochu jinou formu, ale všechno je to Ema a Ela. Emilie, Emma, Ema, Ela, Ella, Eleonora, Eliška, případně Nela, to zní taky podobně.... a to jsem asi ještě na nějakou zapomněla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.